Hotel
Čarták
Skiareál Soláň-Sedlo

Ubytování a ubytovací zařízení

V rámci komplexních služeb Vám nabízíme tyto ubytovací zařízení. U vybraných hotelů a penzionů můžete využít skibus ZDARMA.

 

- - -Horský hotel Čarták na Soláni 

HORSKÝ HOTEL ČARTÁK se nachází na Soláni, v malebném prostředí Beskyd na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka. Z Horského hotelu Čarták můžete využít skibus ZDARMA do areálů Soláň-sedlo a Soláň-vrchol.

 

- - -Horský hotel Soláň na Soláni

Horský hotel Soláň *** se nachází v malebném prostředí Beskyd a nabízí ubytování s nejkrásnějším pohledem na Javorníky v nadmořské výšce 816 m n.m. Rodinná atmosféra našeho hotelu Vás zavede do časů našich předků stylovým prostředím a jedinečnými obrazy starých mistrů, kteří na Soláni působili. Z Horského hotelu Soláň můžete využít skibus ZDARMA do areálů Soláň-sedlo a Soláň-vrchol.

 

- - -Chata Soláňka ve skiareálu Soláň - vrchol

Horská chata Soláňka se nachází přímo na sjezdovce Skiareálu Soláň-vrchol. Rezervace ubytování probíhá přes recepci Horského hotelu Soláň.

 

 

- - -Chatky na sjezdovce ve skiareálu Soláň - Sedlo

Horská chata Solánka se nachází prímo na sjezdovce Skiareálu Soláň-sedlo. Ubytovat se u nás můžete ve dvou útulných dřevěných chatách pro 5 osob s terasou nebo pro 6 osob bez terasy.

 

- - -Hotel Koník v Karolince

HOTEL KONÍK se nachází uprostřed malebného horského městečka KAROLINKA v Chraněné krajinne oblasti Beskyd, pouhých 250m od skiareálu Karolinka.

 

 

- - -Hotel Tatra ve Velkých Karlovicích

Wellness hotel TATRA, ležící v krásném prostředí Velkých Karlovic nabízí kapacitu 42 pokojů *** a hotelových apartmánů. Nachází se 3km od skiareálu Karolinka a 4 km od skiareálů Soláň.

 

- - -Hotel Permoník

Horský hotel Permoník v Novém Hrozenkově, leží v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků, v Beskydech. Od skiareálu Karolinka je hotel vzdálen 5km.

 

- - -Penzion Pluskoveček v Karolince

Nabízíme velmi příjemné ubytování ve zcela zrekonstruované chalupě, která se nachází v malebném údolíčku Pluskoveček, na rozhraní obcí Velké Karlovice a Karolinka, v samotném srdci valašské přírody. Od skiareálu Karolinka je penzion vzdálen 2km.

 

 

- - -Chalupa Karolinka

Stylová dřevěnice v krásném a malebném prostředí valašské přírody v bezprostřední blízkosti lyžařského skiareálu Karolinka (930 m) s dojezdem na lyžích až k chalupě (v případě příznivých sněhových podmínek).

 

- - -Penzion Sklář

Penzion Sklář je nově otevřený penzion s celoročním provozem, který se nachází v centru města Karolinky - právem nazývaném město v srdci Valašských kopců.

 

 

- - -Ubytování v soukromí "U Havlíků" (tel. 724 455 929)

Ubytování v soukromí v Karolince. Od skiareálu Karolinka vzdáleno 500m.

Partneři a Reklama

hepa2  

www.solansedlo.cz Sjezdovka
Soláň-sedlo
Hotel Čarták