Hotel
Čarták
Skiareál Soláň-Sedlo

Dopravní dostupnost Vsetínských vrchů

Skiareály Soláň - Soláň-sedlo a Soláň-vrchol

Soláň se nachází uprostřed hřebene Vsetínských vrchů, v nadmořské výšce 861 m. n. m
Přístupová komunikace Val. Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Prostřední Bečva je chemicky udržována po odbočku na Hutisko - Solanec. Horská silnice z Hutiska Solance na Soláň je pluhována a udržována posypem. Komunikace ze Vsetína do Velkých Karlovic a dále na Soláň je udržována částečně chemickým a inertním posypem. Přes Soláň jezdí pravidelný autobusový spoj z Rožnova pod Radhoštěm do Velkých Karlovic a zpět (vyhledávání spojení). Vystupujte na zastávce "Hutisko-Solanec,Čarták,sedlo".

Možnosti parkování na Soláni:
 1. centrální parkoviště „U Valů"
 2. parkoviště u Horského hotelu Čarták
 3. parkoviště areálu Soláň-vrchol u chaty Soláňka (v zimní období pouze se sněhovými řetězy)
 4. záchytné parkoviště

Sledujte prosím nový navigační parkovací systém!

Skiareál Karolinka

Areál je dostupný vlakem, autobusem nebo autem - parkoviště u spodní stanice s kapacitou 200 aut je zdarma. Skiareál Karolinka leží v údolí Vsetínské Bečvy na okraji města Karolinka. Areál je dostupný po hlavní silnici ze Vsetína a z rožnovské strany po silnici Rožnov pod Radhoštěm, Hutisko- Solanec, Velké Karlovice, Karolinka. Obě Přístupové komunikace jsou velmi dobře udržovány.
Výhodou areálu je výborná dostupnost také vlakem ze Vsetína a autobusem ze Vsetína a Rožnova pod Radhoštěm. Vlaková a autobusová zastávka jsou v dosahu cca 400m od areálu.

Partneři a Reklama

hepa2  

www.solansedlo.cz Sjezdovka
Soláň-sedlo
Hotel Čarták