Hotel
Čarták
Skiareál Soláň-Sedlo

Soláň-Sedlo, nenáročné sjezdovky a lyžařská škola


Areál Soláň sedlo se řadí mezi moderní areály zaměřené především na rodiny s dětmi, výuku lyžařů a rekreační lyžaře.
Nenáročné sjezdovky o délce 300m a 400m vybavené moderním systémem umělého zasněžování nabízejí především pohodovou zimní rodinou rekreaci v malebném prostředí Beskyd a Valašska.


Ve skiareálu Soláň-sedlo se nachází dětský pojízdný koberec, určený pro nejmenší začínající lyžaře a dětské lano pro „pokročilejší začátečníky". Samozřejmostí je lyžařská škola. Součástí areálu jsou 3 lyžařská hřiště a jeden odpočinkový kout pro děti od 3 let. Každé hřiště je specificky zaměřeno na určitou věkovou skupinu dětí nebo na způsob výuky.

 

Aktuality a Události

22.02.2014 |

Aktuální info

Díky nepříznivým sněhovým podmínkám jsme museli provoz přerušit o dalším spuštění areálu Vás budeme informovat na našich stránkách.

Více21.02.2014 |

Aktuální info

Dnes v pátek 21.2.2014 bude areál v provozu pouze do 12,00hod. Z důvodu sněhových podmínek jsme nuceni lyžování přerušit a opět čekat na změnu počasí. Děkujeme za pochopení.

Více07.02.2014 |

Aktuální info k provozu

Z důvodu nepříznivého počasí bude provoz v areálu Soláň-sedlo v sobotu 8.2. a v neděli 9.2.2014 přerušen. Chtěli bychom provoz obnovit v pondělí 10.2.2014. V neděli upřesníme informace.

Více


Archiv aktualit archiv aktualit

Partneři a Reklama

Snowacademy  

www.solansedlo.cz Sjezdovka
Soláň-sedlo
Hotel Čarták