Hotel
Čarták
Skiareál Soláň-Sedlo

Horské středisko Soláň-Karolinka

sjezdovka soláňské sedlo SOLÁŇ - SEDLO sjezdovka soláňské sedlo
Provoz : mimo provoz
Výška sněhu : 20 cm

Skiareál Soláň sedlo se řadí mezi moderní areály zaměřené především na rodiny s dětmi, výuku lyžařů a rekreační lyžaře. Nenáročné sjezdovky o délce 300m a 400m vybavené moderním systémem umělého zasněžování nabízejí především pohodovou zimní rodinou rekreaci v malebném prostředí Beskyd a Va5lašska


skiareál karolinka KAROLINKA skiareál karolinka
Provoz : Ukončen
Výška sněhu : 0 cm

Skiareál Karolinka se nachází na okraji města Karolinka, těsně vedle hlavní silnice Vsetín - Velké Karlovice. Areál nabízí vysokokapacitní vlek s hlavní sjezdovkou v délce 1000 m a je určen spíše pro náročnější a sportovní lyžaře. Objízdná trasa „rukáv" však umožní i méně zdatným lyžařům objet nejprudší část sjezdovky a tím vyhoví i rodině s dětmi nebo lyžařským kurzům.


skiareál soláň SOLÁŇ skiareál soláň
Provoz : Ukončen
Výška sněhu : 0 cm

Skiareál Soláň vrchol (bývalé TJ Rožnov) se nachází na severovýchodních svazích Soláně, uprostřed Vsetínských vrchů v nadmořské výšce 861 m. n. m. Areál s více než třicetiletou tradicí je zároveň největší na Vsetínsku se skoro 4km sjezdovek. Jako jeden z mála lyžařských areálů v Beskydech nabízí černou sjezdovku pro nejnáročnější lyžaře. Díky šesti sjezdovkám různé obtížnosti si na své přijdou jak nároční lyžaři, tak i děti a začátečníci!

Aktuality a Události

22.02.2014 |

Aktuální info

Díky nepříznivým sněhovým podmínkám jsme museli provoz přerušit o dalším spuštění areálu Vás budeme informovat na našich stránkách.

Více21.02.2014 |

Aktuální info

Dnes v pátek 21.2.2014 bude areál v provozu pouze do 12,00hod. Z důvodu sněhových podmínek jsme nuceni lyžování přerušit a opět čekat na změnu počasí. Děkujeme za pochopení.

Více07.02.2014 |

Aktuální info k provozu

Z důvodu nepříznivého počasí bude provoz v areálu Soláň-sedlo v sobotu 8.2. a v neděli 9.2.2014 přerušen. Chtěli bychom provoz obnovit v pondělí 10.2.2014. V neděli upřesníme informace.

Více


Archiv aktualit archiv aktualit

Partneři a Reklama

AKCE!  

www.solansedlo.cz Sjezdovka
Soláň-sedlo
Hotel Čarták