Hotel
Čarták
Skiareál Soláň-Sedlo

Hotel Čarták


- - -HORSKÝ HOTEL ČARTÁK se nachází na Soláni, v malebném prostředí Beskyd na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka. Název "Čarták" vznikl ze slova čarda, což byl strážní domek portášů, který na místě dnešního hotelu stál.

Horský hotel Čarták nenabízí pouze ubytování a vynikající kuchyni, ale díky své poloze i nádhernou okolní krajinu, připomínající zmenšený obraz Valašska. Okolní příroda je vhodná nejen k odpočinku, ale také k nejrůznějším sportovním a volnočasovým aktivitám.
V zimním období je Soláň vyhledávaným střediskem nejen sjezdového lyžování. V těsné blízkosti se nachází Skiareály Soláň, přes Čarták vede běžecká hřebenová trasa, která je v zimě pravidelně upravována.

Horský hotel Čarták nabízí ubytování ve 2 - 5-ti lůžkových pokojích a apartmá. Všechny pokoje prošly rozsáhlou rekonstrukcí a byly vybaveny novým, stylovým nábytkem. Ve všech pokojích Horského hotelu Čarták je sociální zařízení, barevná televize, samozřejmostí je také bezdrátové připojení k internetu. Internet je pomocí technologie wi-fi dostupný také v restauraci Horského hotelu Čarták.

Otevírací doba restauarace Horského hotelu Čarták

Každý den 9:00 - 20:00

 

- - -

- - -

Aktuality a Události

22.02.2014 |

Aktuální info

Díky nepříznivým sněhovým podmínkám jsme museli provoz přerušit o dalším spuštění areálu Vás budeme informovat na našich stránkách.

Více21.02.2014 |

Aktuální info

Dnes v pátek 21.2.2014 bude areál v provozu pouze do 12,00hod. Z důvodu sněhových podmínek jsme nuceni lyžování přerušit a opět čekat na změnu počasí. Děkujeme za pochopení.

Více07.02.2014 |

Aktuální info k provozu

Z důvodu nepříznivého počasí bude provoz v areálu Soláň-sedlo v sobotu 8.2. a v neděli 9.2.2014 přerušen. Chtěli bychom provoz obnovit v pondělí 10.2.2014. V neděli upřesníme informace.

Více


Archiv aktualit archiv aktualit

Partneři a Reklama

nb  

www.solansedlo.cz Sjezdovka
Soláň-sedlo
Hotel Čarták